<< Firma Profili  >>

 

Kaynaklar Döküm; sektördeki faaliyetine 1991 yılında başlamıştır.İlk imalatına kupol ocağıyla başlayan firmamız, günümüzün gelişen teknolojisine ayak uydurarak indüksiyon ocağıyla imalatına devam etmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket ederek, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük motivasyon kaynağıdır.

İmalatını yapıp, ülkemizin dört bir yanına pazarlamasını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak;

Tarım makinaları döküm parçaları, otomotiv döküm parçaları, asansör döküm parçaları, Mermer makinaları döküm parçaları, inşaat makinaları döküm parçaları ve diğer döküm parçalar imalatımızın temelini oluşmaktadır.

Misyonumuz;  Faaliyet gösterdiğimiz sektörde; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam ve zamanında cevap verebilmek, müşteri isteklerini dikkate alarak; onlara hatasız ve kaliteli ürün temin etmek, döküm ürünlerimizin teslimatından sonrada her zaman müşterilerimizin yanında olmak.

Vizyonumuz;  Hizmet verdiğimiz sektörde firmamızın isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ile birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak, imalatını ve satışını yaptığımız döküm malzeme ve ekipmanlarına ihtiyaç olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Mehmet Yaşar KAYNAK
Firma Sahibi